Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Fototapety tunele: kreatywnie poszerzamy przestrzeń we wnętrzu

Autor: Julia Vihnevich

07 lipiec 2016

fototapety tunele

Czy kiedykolwiek spotkali się Państwo z problemem: Wasze mieszkanie lub miejsce pracy potrzebuje zmiany aranżacji, a sił, czasu i pieniędzy na generalny remont brakuje? Z ratunkiem przyjdą niedrogie fototapety na ścianę, które za jednym zamachem rozwiążą wszystkie problemy, a nawet zmierzą się z brakiem przestrzeni w pomieszczeniu. Państwa sypialnia, salon, biuro lub studio staną się optycznie bardziej przestronne i głębsze, jeśli udekorujecie jedną ze ścian fototapetami tunel.

Fototapety z tunelem – wybieramy motyw

fototapeta nowoczesne tunele

Być może, pierwsze co przyszło Wam do głowy po usłyszeniu słowa tunel, to – szary betonowy budynek, ponura droga, autostrada, jednym słowem nic ekscytującego. Po ujrzeniu fotografii z unikalnymi budowlami stworzonymi przez człowieka, naturę lub przy pomocy nowoczesnych edytorów zdjęć, z pewnością zmienią Państwo zdanie.

- Nowoczesne tunele w postaci fototapet. Laerdal – to nie tylko najdłuższy drogowy tunel na świecie, ale również jeden z najoryginalniejszych i najpotężniejszych. Aby bezpiecznie pokonać całą trasę tunelu ( 24,51 km), wyposażono go w specjalny system podświetlenia, który stymuluje naturalne oświetlenie – dając iluzję świtu.

- Fototapety 3D tunele, to zdecydowanie najpopularniejszy wariant dla wizualnego powiększenia przestrzeni. W naszym katalogu z obrazami 3D znajdą Państwo całą gamę pomysłów dla przekształcenia nudnego wnętrza. Najczęściej obrazy z efektem 3D wykorzystuje się do aranżacji wnętrz mieszkań z nowoczesnym designem, kreatywnych studiów lub biur.

Fototapeta z tunelem 3d tunel na fototapetah fototapeta 3d tunel

- "Korytarz" z drzew – wspaniała natura albo talent ogrodników. Nie ma sensu opisywać piękna tych zdjęć, zobaczcie sami, zebraliśmy dla Państwa zapierające dech w piersiach wzory...

fototapeta wspaniała natura tanie fototapety tunel

Szukajcie inspiracji w katalogach na Uwalls.pl i przesyłajcie nam swoje pomysły do druku. Pracujemy indywidualnie nad każdym zamówieniem. Czekamy na Wasze propozycje!

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie