Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Fototapety Star Wars: kolekcja fototapet na podstawie kultowej sagi

Autor: Włodzimierz Derkacz

06 październik 2016

Fototapety star wars

Uwiecznić ulubionych bohaterów na ścianach i stworzyć wyjątkowy wystrój w duchu fantastycznej epopei, pomogą panele od Uwalls. Fototapeta Star Wars otwiera galerię charyzmatycznych, zabawnych, a także dzielnych bohaterów, przenosząc epickie sceny z kinowych ekranów na ściany Waszego wnętrza. Przedstawiamy kolekcję dekoracji ściennych stworzonych według motywów kultowej sagi.

Fantastyczne akcenty w aranżacji: Fototapety na ścianę Gwiezdne wojny

Kadry epopei zostały wypuszczone w miliardach kopii – ilustracje z legendarną historią możemy spotkać prawie wszędzie na koszulkach, naczyniach, pościeli. Fototapety Star Wars pozwolą odtworzyć atmosferę odległych światów na ścianach Waszego domu.

W latach 70 George Lukas wyreżyserował serię filmów fantastycznych pod tytułem "Gwiezdne wojny" Początkowo pomysł stworzenia historii o wszechświecie i przeniesienie go na duże ekrany budził wątpliwości, ale pomimo wszelkich przeciwności losu film okazał się sukcesem i uratował od bankructwa dużą wytwórnię filmową, a reżyserowi przyniósł światową sławę. A co najważniejsze – miliony widzów udały się w niezwykłą podróż po alternatywnym wszechświecie.

tanie fototapety Star Wars

Fan- klub legendarnego filmu, skupia w swoich szeregach odbiorców w różnym przedziale wiekowym. Można by zaryzykować stwierdzeniem, że film łączy miłośników wielu pokoleń. Poza tym, fototapety Star Wars stają się źródłem zachwytu wśród dzieci i dorosłych i dają naprawdę wiele przyjemnych emocji od ulubionych bohaterów.

W naszym katalogu znajduje się również mnóstwo pomysłów do aranżacji pokoiku dziecięcego. Do wyboru mają Państwo panele z artystycznymi obrazami, na podstawie filmu, komiksów czy gier wideo.

Zobaczcie sami, jak kolaże, portrety i sceny z filmów prezentują się w różnych wnętrzach.

fototapeta Darth Vader do pokoju chłopca

Bohaterowie Star Wars w kompozycji wnętrza

Epizody z oryginalnej trylogii przypomną o niesamowitych przygodach księżniczki Lei, Luka Skywalkera, Hana Solo, Dartha Vadera. Nie zapominajmy także o takich charyzmatycznych postaciach jak: mistrz Yoda, droidy R2-D2, C-3PO, Obi – Wan Kenobi, potędze panującego Imperium i odważnych bohaterach ruchu oporu.

Fototapety na wymiar Star Wars – to dekoracje ścienne nie tylko dla prawdziwych fanów, ale także dla miłośników oryginalnego designu.

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie