Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Fototapety samoprzylepne: odświeżcie design wnętrza bez kłopotów

Autor: Julia Vihnevich

07 lipiec 2016

Fototapety samoprzylepne

Fototapety samoprzylepne wykorzystywane są do oklejania drewna, plastiku, szkła, metalu. Ze względu na wysokie właściwości klejące, zakres stosowania naklejek znacznie zwiększył swój obszar. Obecnie za ich pomocą można nadać wnętrzu jasnych barw, a także realizować kreatywne pomysły zarówno na starych, jak i nowych meblach czy sprzętach.

Drzwi o gładkiej strukturze, meble, strefa kuchenna – te i inne powierzchnie raptem w 5 minut, staną się malowniczym akcentem waszego domu, za pomocą oryginalnych fresków. Koncepcja pokrycia może być dowolna od modnych nadruków do obrazów o różnej tematyce. Zobaczcie sami jak efektownie prezentują się szafa i stare drzwi po metamorfozie. Najpopularniejsze motywy samoprzylepnych fototapet znajdziecie w następujących kategoriach na naszej stronie: Na drzwi, Natura, Morze i plaża, Czarno-białe.

Fototapety samoprzylepne do kuchni: pomysły designu

tanie fototapety do kuchni

Czy jadalnia zaledwie w jeden dzień jest w stanie przybrać stylowy wygląd, jakby pracował nad nią wybitny projektant? Oczywiście, że tak ! Ponadto, takie zmiany można wykonać samodzielnie, wystarczy tylko trafnie wybrać fototapety samoprzylepne do kuchni. A oto kilka pomysłów, które z pewnością zainspirują was do przyszłych metamorfoz.

Nudny wygląd lodówki czy innych urządzeń przybierze nowych barw i oprócz swojego standardowego przeznaczenia z łatwością wcielą się w rolę „polepszacza nastroju”. Jak wiadomo kolor zdolny jest wpływać na psychikę człowieka. Wybierzcie panele w swoich ulubionych odcieniach.

Popularnością cieszą się również naklejki do dekoracji ściany nad blatem kuchennym. Decydując się na fototapetę w strefie kuchennej, warto pamiętać, aby pokryć ją lakierem. Taka warstwa ochronna zapobiega uszkodzeniom w miejscach o dużej wilgotności i wysokim temperaturą.

tanie fototapety do lazenki

Fototapety samoprzylepne na ścianę do pokoju dziecięcego – wykończenie, które łatwo i szybko pozwoli nadać barw przestrzeni życiowej Waszego dziecka. Farby użyte do produkcji paneli ściennych od studia Uwalls.pl cechują się wysokim bezpieczeństwem oraz neutralnym zapachem, ponieważ produkowane są na bazie wody.

Samoprzylepne fototapety pomogą niewielkim kosztem zrealizować we wnętrzu całą gamę pomysłów. Delikatne metamorfozy wnętrza lub remont pokoju "od zera" – wybierzcie malownicze naklejki!

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie