Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Fototapety orchidea: nowoczesny wystrój z motywami starożytnych roślin

Autor: Julia Vihnevich

07 lipiec 2016

orchidea na fototapetah

Historia jej życia na Ziemi sięga wstecz 120 milionów lat. Znanych jest ponad 30 000 gatunków tego kwiatu. Bujne występowanie tych roślin na kuli ziemskiej zrodziło szereg symbolicznych skojarzeń z wizerunkiem tej lokatorki roślinnego królestwa. Wspaniałe kwiaty orchidei od dawna znane są jako ulubiony motyw w chińskim malarstwie.

Przedstawiamy kolekcję paneli z eleganckimi i egzotycznymi roślinami – fototapety orchidea. Wybierając kompozycję, warto szczególną uwagę zwrócić na kolor pąków. Białe i różowe kolory wspaniale sprawdzą się w projektowaniu pokoi dziewczęcych, ponieważ symbolizują czystość, niewinność i piękno. Żółte, słoneczne odcienie płatków dobrze prezentować się będą w salonie, pomoże to stworzyć przyjazną atmosferę do towarzyskich spotkań.

Fototapeta na ścianę: orchidea i warianty stylizacji

Końcowy efekt z kwiecistym motywem zależy w dużej mierze od wybranej sceny i połączenia jej z teksturą. Na przykład, fototapety na ścianę orchidea można wykorzystać w postaci malowideł ściennych. Fototapety na podkładzie papierowym ze względu na swoją niską cenę, pozwolą zaoszczędzić przy zamówieniu paneli w dużych rozmiarach i zamienią jedną, a nawet kilka ścian w królestwo orchidei.

tanie fototapety orchidea

Fototapetę orchidea do kuchni wybiera się często, aby upiększyć strefę przygotowywania oraz ścianę w jadalni. Aranżacja obu stref powinna być utrzymana w jednym tonie. Do dekoracji ściany przy blatach kuchennych zaleca się stosowanie fototapet winylowych laminowanych. Takie panele z łatwością można czyścić za pomocą wilgotnej gąbki i detergentów.

fototapeta z orchideam

W design łazienek, jacuzzi, basenów, czy też salonów urody, świetnie wpisują się takie kwieciste ilustracje jak fototapety kamienie i orchidea , gałązka śnieżnobiałych kwiatostanów na tle wody i drzewa. Motywy z orchideami – estetyka delikatnych pąków i inspirujących soczystych odcieni. Biało-żółte, fioletowe i pastelowo- różowe płatki korzystnie wyglądają na zdjęciach wykonanych w trybie zbliżenia.

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie