Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Fototapety na szafę – dajcie starym meblom drugą szansę

Autor: Julia Vihnevich

07 lipiec 2016

fototapety na szafę

Obecnie w projektowaniu wnętrz, dużą popularnością cieszy się zestawienie nowoczesnego designu ze starodawnymi elementami dekoracji. Styl shabby-chic, odnowa i przemiana starych mebli własnymi rękami. Wiele źródeł oferuje oryginalne i proste wskazówki, jak odnowić ulubione stare szafy, stoliki nocne i drzwi, jedynie przy pomocy chęci i dostępnych narzędzi. Bądź cierpliwy, nie spiesz się w pozbywaniu nie potrzebnych rzeczy. Podpowiemy w jaki sposób fototapety na meble, dostępne materiały i Wasza fantazja, zmienią oblicze waszego domu!

Fototapety na drzwi szafy – pomysły na zmiany

Z pomocą farby i fototapety na wymiar, wnętrze nabierze oryginalnego i nowoczesnego wyglądu. Pomalujcie ściany szafy lub komody farbą pod kolor pozostałych mebli, nadajcie im efekt „zużycia”, wymieńcie lub pokryjcie innym kolorem uchwyty. Udekorujcie drzwiczki lub szuflady fototapetami, zastosujcie je także na wewnętrzne ścianki starego kredensu lub bufetu. Motywów do druku jest cała gama: od szablonów do obrazów z wizerunkami natury. Polegajcie na własnym guście!

fototapeta na szafę

Fototapety na szafę wnękową

Szafy przesuwne od dawna zajmują czołową pozycję w dekoracji życiowej przestrzeni. Jeśli by tak, nie tylko praktycznie zagospodarować każdy centymetr powierzchni ale i stworzyć niepowtarzalny element wystroju. Co powiecie na fototapety 3D na szafę?

Zaopatrzeni w pędzle, farby, szczotki, kleje i kolorowe fototapety na meble dla dzieci, śmiało zmieniajcie wnętrze całą rodziną! Nie bójcie się eksperymentować!

Zamawiajcie niedrogie fototapety od Uwalls.pl i przeróbcie stare meble w modny element designu. Zajrzyjcie do naszej galerii, a z pewnością znajdziecie tam inspiracje do zmiany wnętrza!

fototapeta na szafę fototapeta na szafę
Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie