Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Fototapety na metry – zalety indywidualnego zamówienia

Autor: Julia Vihnevich

07 lipiec 2016

fototapety na metry

Fototapety znowu są na fali popularności, dziś to nie tylko sposób wykończenia ścian, ale przede wszystkim kreatywne narzędzie do aranżacji nowoczesnych wnętrz. Decydując się na zmianę nudnego wnętrza często mamy do czynienia z dylematem kupić gotowe fototapety czy też zamówić na metry. Nic dziwnego, że wiele klientów słysząc frazę „markowe” lub „niestandardowe rozmiary” uważają, że fototapety na zamówienie wyniosą ich dużo drożej, a zakup pochłonie dużo więcej czasu. W tym artykule obalimy wszystkie mity i opowiemy o korzyściach płynących z indywidualnego zamówienia.

Dlaczego warto zainwestować w fototapety na wymiar

fototapeta dla kuchni

- Różnorodność motywów. Zazwyczaj produkty oferowane w sklepach nie wyróżnią się oryginalnością i indywidualnością, czego nie można powiedzieć o możliwości indywidualnego drukowania zdjęć. Ulubione fotki, obrazki, prywatne zdjęcia- przenieście na ściany swoje pomysły i koncepcje. Prześlijcie nam na adres mailowy swoją ulubioną fotografię z dokładnymi wymiarami i oczekiwaniami, a nasi projektanci przygotują dla Was kilka wariantów do druku.

- Indywidualne zamówienie obejmuje możliwości wyboru materiału i tekstury do druku fototapet. Warto mieć na uwadze, że wybór fototapety do danego pomieszczenia jest kluczowy. Na przykład fototapety na wymiar do kuchni powinny posiadać specjalną teksturę, odporną na wilgoć, którą można z łatwością czyścić. Wybór jest ogromny spośród tańszych i droższych fototapet, ale niezależnie od ceny każda ma swoje zalety.

tanie fototapety do salonu

- Indywidualne wymiary. Przy składaniu zamówienia w naszym sklepie internetowym, wystarczy podać dokładnie wymiary, aby usprawnić proces przygotowania. A ponadto można zaoszczędzić nie przepłacając za zbędne centymetry. Fototapety ścienne na wymiar mogą mieć dowolny kształt: wąskie, a nawet niestandardowe rozmiary do oklejania nisz, łuków lub przestrzeni wokół drzwi.

- Uniwersalne zastosowanie. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru fototapeta na zamówienie może być z powodzeniem umieszczona nie tylko na ścianie, ale także na suficie, drzwiach, a nawet meblach.

- Szybka dostawa. Zamówcie fototapetę online, a gotowy produkt otrzymacie w dogodnym dla Was czasie kurierem. Teraz nie musicie tracić czasu na szukanie specjalnych sklepów z gotowymi produktami.

Jak widać korzyści z takiego zakupu jest cała masa, a cena zasadniczo nie różni się od ceny gotowych produktów sklepowych. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo wiele pomysłów posegregowanych w tematycznych katalogach do druku. Skontaktujcie się z nami teraz, a otrzymacie bezpłatną konsultację specjalistów !

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie