Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Modne fototapety w 2016 roku

Autor: Julia Vihnevich

07 lipiec 2016

fototapety na metry

Podstawowa zasada, którą warto kierować się przy zmianie aranżacji wnętrza w 2016 roku – więcej pozytywnych i przyjemnych emocji. Słusznie, bo urządzamy własne gniazdko a wpływ obrazów,

odgrywa znaczącą rolę w kształtowaniu naszego nastroju. Tak więc, modne fototapety 2015 – to ostatni przystanek na drodze do urządzenia „Szczęśliwej atmosfery domowego ogniska”.

Modne fototapety na ścianę: niestandardowe wzory, soczyste odcienie i kreatywny montaż

Prosty i sprawdzony sposób, aby stworzyć harmonijny wystrój wnętrza – sprawi, że poczujemy się bliżej natury. Dotyczy to zarówno doboru kolorów, jak i tematyki motywów. Zobaczmy jak modne fototapety na ścianę poradzą sobie z tym zadaniem.

Spokój i ciepło domowego ogniska w odcieniach beżu. Ekri, pszeniczny, słomkowy – przyjemne odcienie beżu są liderami na liście modnych fototapet do sypialni.

tanie fototapety do salonu

Kreatywnym rozwiązaniem staną się makro zdjęcia. Pomysł – spojrzeć z innej strony na codzienność. Zaskakujące wzory, narysowane przez wiatr na piasku, ślady czasu, zawijasy na teksturze z naturalnej tkaniny. Rozejrzyjcie się wokół być może znajdziecie źródło pomysłów i inspiracji na nowoczesne fototapety do salonu.

Bogactwo kolorów i życiowa energia niebieskiego. Bierzcie garściami codzienną porcję inspiracji w ścianach swojego domu tak po prostu. Wykorzystajcie sprzyjającą siłę koloru nieba i wody. Fototapety

najnowsze trendy – symfonia niebieskiego w malowniczych sceneriach i abstrakcjach.

Relaks i kompozycje ścienne. Kolory życia, wiosenna odnowa stają się źródłem pozytywnych emocji w każdym pomieszczeniu, czy to biuro, dom, kawiarnia czy restauracja. Pola, łąki, leśne polany w

postaci makro zdjęć – soczystymi odcieniami „zielonego” obdarowuje nas sama natura.

fototapeta dla kuchni

Etniczne wzory. Powrót do natury w aranżacji harmonijnej dekoracji życiowej przestrzeni. Abstrakcyjne fantazyjne kształty, naturalne motywy. Modne fototapety 2016 dla designu pomieszczenia w ludowym stylu. Wnętrze z tego typu panelami odnajdzie w sobie magiczną moc soczystych kolorów. Oryginalne odcienie modne niegdyś u naszych przodków, stają się coraz popularniejsze w dzisiejszym świecie.

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie