Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Fototapeta z Marilyn Monroe: panele z legendą Hollywood w kompozycji wnętrza

Autor: Włodzimierz Derkacz

07 lipiec 2016

fototapety marilyn monroe

Per aspera ad astra* – właśnie tak można określić drogę kariery wielu sławnych osobistości. Przeprawę do swoich gwiazd przez ciernie odbyła również i Marilyn Monroe, zainteresowanie jej życiem nie gaśnie po dziś dzień. Przykład sławnej blondynki może inspirować ludzi na całym świecie i jest dowodem na to że marzenia się spełniają, jeśli naprawdę w nie wierzymy. Fototapeta Marilyn Monroe – zachwycająca kreacja wielkiej aktorki u szczytów sławy.

Uparta złośnica, dusza towarzystwa, kanon piękna i bezbronne dziecko – w mgnieniu oka przed kamerą zachodziły niezwykłe przemiany Marilyn Monroe. Mistrzowskie wcielanie się w najrozmaitsze role sprawiło, że zrodziła się seria niepowtarzalnych zdjęć znanych na całym świecie. "Fotografowałem wiele kobiet, ale Marylin była najlepsza, Przemieniłem ją w ideę, dostrzegłem ją, zamykałem w zdjęciu, a moje lampy błyskowe migały" – tak wyrażał się o niej fotograf Bert Stern. Wybierzcie ulubiony obraz, a wasze wnętrze zyska charyzmę legendarnej diwy, dzięki fototapetom Marilyn Monroe.

Platynowy blond, starannie ułożone loki, szkarłatna szminka, kocie spojrzenie, elegancki ubiór i szpilki zmieniły Norme Jeane w symbol seksu Hollywood. Jedni odnoszą się do niej jak do typowej przedstawicielki pin-up, beztroskiej blondynki z lekkomyślnym charakterem, zaś inni uważają ją za wybitną aktorkę z wysokim ilorazem inteligencji. Zapewne racje mają obie strony. Historia Marilyn sama mówi za siebie od pierwszych niepewnych kroków, przez chęć do nauki i wiary w siebie, aż do osiągniętych szczytów.

tanie fototapety Marilyn

Stosunek wybitnych reżyserów i operatorów względem wielkiej artystki był niejednoznaczny. Ambitna, zdeterminowana, stanowcza, uparcie broniąca swoje zdanie, wywierała różne wrażenie na osobach, z którymi współpracowała. Niemniej jednak jej wrodzony dar wyznaczał trendy w show – biznesie. Po zakończonej pracy nad filmem "Książę i aktoreczka, reżyser skomentował:” Jest wąskie grono ludzi, u których talent naprawdę ciężko jest wychwycić, ich dar jest głęboko ukryty. Pracując z Marilyn Monroe, nauczyłem się dostrzegać ten dar." Poczujcie niezwykły talent improwizatorki z fototapetą Marilyn Monroe!

Ponad 50 lat temu świat pożegnał się z gwiazdą Hollywoodu lat pięćdziesiątych. Ślad po charyzmatycznej Marilyn zachował się w legendarnych filmach i zdjęciach. Błyskotliwość, radość i niepohamowany entuzjazm, głęboki smutek, rozczarowanie, dziecięca naiwność i bezbronność – taka paleta emocji i nastrojów słynnej aktorki ozdobi wnętrze z pomocą portretów w formie posterów.

Fototapety z Marilyn Monroe i 3 koncepcje designu

fototapeta Andy'ego Warhola

Retro. Fotografia primadonny Hollywood w stylu vintage, zamieni się w panele o imponujących wymiarach oraz podkreśli charakter minionej epoki we wnętrzu.

Magia czerni i bieli nada wnętrzu kobiecego charakteru, a wszystko to za sprawą wdzięku Marilyn Monroe ujętym na posterze.

Młodzi i wolni duchem mieszkańcy apartamentów urządzonych w stylu pop-art, wybierają do dekoracji ścian dzieło słynnego artysty Andy'ego Warhola "Dyptyk Marilyn"

Przez ciernie do gwiazd *

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie