Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Fototapety Klimt kobiece piękno oczami austriackiego modernisty

Autor: Włodzimierz Derkacz

07 lipiec 2016

fototapety na szafę

Soczyste kolory, estetyka kobiecego ciała, motywy natury, wyrazistość, oto co wyróżnia fototapety Klimt Gustav. Nowoczesny wystrój stworzony na podstawie dzieł wybitnego malarza epoki modernizmu wprowadzi w Wasze wnętrze bogatą paletę odcieni kobiecego nastroju.

On – jeden z najwybitniejszych założycieli i duchownych przywódców „Secesji Wiedeńskiej”, której członkowie przeciwstawili się sztuce akademickiej. Jego prowokacyjne jak na te czasy prace, stały się początkiem austriackiego modernizmu, znanego również jako styl młodzieżowy. Doskonale władał stylem akademickim w malarstwie, ale chęć odrzucenia wszystkich konwencji i zasad pozwoliła mu tworzyć dzieła według swojego uznania.

„Jeśli ktokolwiek chce mnie zrozumieć, powinien uważnie patrzeć na moje obrazy” tak mawiał Gustav Klimt. Będą Państwo mieli wystarczająco dużo czasu, aby zapoznać się ze szczegółami tych oryginalnych obrazów. Prezentujemy Państwu serię naprawdę unikalnych dekoracji ściennych w postaci fototapet Gustav Klimt.

Fototapety na ścianę: Klimt i jego arcydzieła wkomponowane w Wasze wnętrze

Modernizm... Nowe trendy w sztuce na przełomie epok, wpłynęły również na styl projektowania przestrzeni mieszkalnej i użytkowej. Jedność z naturą, fantazyjność form, naturalne kolory i materiały oto dominujące cechy, jakimi charakteryzuje się wnętrze w tym stylu. Wyrafinowany design wnętrza Waszego domu w duchu wysokiej szkoły nie wymaga dużych nakładów finansowych. Zamówcie fototapety „Klimt”, a otrzymacie maksymalny efekt przy minimalnych kosztach.

Marzycie o wystroju domu, godnego rodziny królewskiej? Teraz dowiecie się jak to osiągnąć.

Wybierzcie drukowane panele z freskami, stworzone przez Klimta do udekorowania ścian jadalni pałacu Stocleta i cieszcie się tryptykami w trzech odsłonach „Oczekiwanie”, „Drzewo życia”, „Spełnienie”. Niesamowite panele w zaledwie 7 dni staną się perełką na ścianach Waszego domu.

fototapety na szafę

Prawdziwe święto złotego koloru w Waszym domu, podkreślone złotymi płatkami, przedstawiające legendarne dzieło „Pocałunek”. Jasny akcent to nie jedyna rola fototapet jaką pełnią w aranżacji wnętrza. Atmosferę przepełnią fluidy szczęścia i niekończąca się miłość.

fototapety na szafę

Filozofom z pewnością przypadną do gustu panele „Drzewo życia” Fototapety na ścianę Klimt Drzewo, zawierają w sobie głęboką wymowę i w sposób metaforyczny przekazują sens życia. Szczegółowa wizja świata ukazana jest w formie symbolicznej.

Tanie fototapety Klimt od producenta – to żywe malowidła ścienne, dzięki którym Wasz wnętrze nabierze wytworności. Wraz ze sklepem Uwalls, każdy ma szanse urządzić wnętrze swojego domu ze smakiem i w przystępnej cenie.

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie