Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Fototapety kamienie – nieprzemijająca klasyka

Autor: Julia Vihnevich

07 lipiec 2016

Fototapety kamienie

Granitowa i ceglana kostka, płyty marmurowe, tła z kamieni - takie motywy do druku znajdziecie w serii tematycznych paneli fototapety kamienie. Dekoracyjne powłoki stają się przystępną cenowo alternatywą typowych kamiennych zabudowa, to co je wyróżnia to niska cena, funkcjonalność i wysoki potencjał artystyczny.

Wydruki z motywami kamienia są coraz częściej wykorzystywane przy aranżacji wnętrz w różnych odmianach – począwszy od dawnej oryginalności do nowoczesnych eklektycznych projektów. Atmosfera ogniska domowego zaledwie w 2 dni zyska brzmienie zamku z epoki średniowiecza, natomiast mieszkanie w młodzieżowym stylu imitujące strukturę kamienia zamieni się w modny loft a minimalistyczny design zyska stylowy akcent.

Wybieramy teksturę dla fresku z kamieniem

Wybór tekstury w dużej mierze wpływa na odbiór dekorowanej powierzchni ściany. Wypukłe pokrycia - winylowe i flizelinowe – nadają fototapetą z kamieniami naturalnego efektu.

Wrażenie obecności kamienia w postaci fototapet na ścianę zawdzięczamy drukowi wielkoformatowemu. Dokładniejszą szczegółowość obrazu uzyskuje się dzięki wysokiej rozdzielczości oraz precyzyjnej rekonstrukcji kolorów. Lepszy efekt otrzymamy przy oświetleniu.

tanie fototapety do biura

Panele ścienne w kompozycji wnętrza

Dekoracyjne powłoki imitujące naturalne materiały – łatwo dostępny i praktyczny sposób aby przeorganizować domową przestrzeń. I dlatego…

Artystyczne wykończenie ścian jest zdolne wyrazić walory estetyczne kompozycji, a przy tym cena nie uderzy po kieszeni, w porównaniu do naturalnej kamiennej dekoracji. Panele ścienne "Kamienie" praktyczny aspekt i popularność zawdzięczają swojej prostocie. Laminowana podstawa daje możliwość pielęgnacji wilgotną gąbką, dzięki czemu chroni lakier przed blaknięciem.

fototapeta do lazienki

"Kamienne" tapety wspaniale odnajdują się w rolach pierwszoplanowych jako samodzielny element designu, jak i drugoplanowych jako dodatek dekoracyjny. Na przykład, wstawki imitujące strukturę kamienia na ścianach w kuchni harmonijnie prezentują się w postaci plakatu. Oprócz wyżej wspomnianych cech, tego typu materiały wykończeniowe sprawdzają się ze względu na swoją praktyczność.

Fototapety kamienie na wymiar – stylowe akcenty w aranżacji wnętrz na każdy gust i na każdą kieszeń od studia Uwalls. Zamówcie panele już teraz, a w ramach tego otrzymacie bezpłatną pomoc projektanta w przygotowaniu obrazu o dowolnym rozmiarze do druku wielkoformatowego.

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie