-40% NA WSZYSTKO! Masz czas tylko do .

WIĘCEJ
Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Online 24/7

Fototapeta Harry Potter: dekoracja na podstawie kultowej sagi

Autor: Julia Vihnevich

04 październik 2019

Na przygodach chłopca czarodzieja w zabawnych okularkach dorastały miliony dzieci na całym świecie. Wszystkich tych połączyła pasja do niesamowitego świata magii, który rozpoczyna się na peronie 9 i ¾. Już teraz portal do krainy czarów może otworzyć się tam gdzie sobie tego zażyczycie. Nawet w sypialni, pod warunkiem, że okleicie ścianę fototapetami z serii Harry Potter.

fototapety Harry Potter

Kolekcja tematycznych fototapet Hary Potter – to kolorowe ilustracje z życia nastoletniego czarodzieja. Nauka magii i czarów w Hogwarcie, przygody dzielnej trójki Hermiony Granger, Rona Weasleya i Harry’ego, a także fantastyczny świat, w którym na każdym kroku czekają mistyczne wydarzenia i zabawne postacie.

fototapety Harry Potter w dziecięcym pokoju

Z pomocą artystycznego wykończenia ścian, można z łatwością przenieść atmosferę filmu do swojego pokoju. Jeśli chcecie uzyskać maksymalny efekt i planujecie metamorfozę pokoju na szeroką skalę, wtedy warto zdecydować się na zakup wielkoformatowej fototapety. Motywy i sceny z Harry’ego Pottera staną się pierwszym krokiem na drodze do znaczących przemian wystroju. Natomiast tematyczne dodatki uzupełnią aranżacje.

fototapety dziecięcy pokój Harry Potter

Już teraz każdy może wybrać dowolny kadr z filmu i tchnąć magię we wnętrze swojego pokoju. Magiczne istoty, okolice Hogwartu, mieszkańcy Zakazanego lasu i tubylcy czarodziejskiej wioski Hogsmeade. Hipogryf lub ogromny pająk, domowy skrzat lub kot Krzywołap. Fantastyczne stworzenia z łatwością wpiszą się w wystrój pokoju dziecięcego, sypialni, salonu, a nawet kuchni, stając się zarazem centralnym punktem uwagi. Tematyczne tapety według motywów „Potteromani” to wspaniała okazja, żeby stworzyć wnętrze w stylu dowolnej z siedmiu części sagi. Harry Potter w pomysłowy sposób szukający kamienia Filozoficznego, zgłębiający tajemnice Azkabanu, lub odpierający atak Lorda Voldemorta z pomocą czarodziejskiej różdżki, a także inne sceny ożyją na ścianach pokoju.

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: [email protected])

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie