Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

11 niezwykłych fototapet

Autor: Julia Vihnevich

14 lipiec 2017

Te 11 niesamowitych wnętrz, pokażą jak zadziwiająco mogą wyglądać fototapety o dużych wymiarach w pomieszczeniu.

Tematem naszej analizy jeststyl architektoniczny „loft”, zapoczątkowany w drugiej połowie XX wieku i osiągnąwszy swój szczyt popularności w dzisiejszych czasach a szczególnie w ostatnich dwóch dekadach.

1. Morze drzew

Sądzimy, że ten leśny krajobraz umieszczony tuż za zagłówkiem łóżka może być najlepszym sposobem na ozdobienie ściany w sypialni. Ponadto, motyw ten cechuje się unikalnym wizualnym efektem i optycznie powiększa pokój.

morze drzew

Fototapety „Morze drzew”

2. Neutralne odcienie Mapy świata

Cały świat w jednym pokoju. Mural „Mapa świata”, wykonany w subtelnych odcieniach, jest jednym z bestsellerów spośród fototapet. Najlepszym tego przykładem jest poniższe wnętrze. Fototapety są intrygujące, tworzą wrażenie przygody i nadają designowi wizualnego uroku. Taka kompozycja będzie się doskonale prezentować w sypialni, gabinecie, kuchni lub biurze. Zwróćcie uwagę na to, jak indywidualna możliwość zamówienia, pozwala uwzględnić detale podczas planowania dekoracji ściany.

mapa świata

Fototapety „Mapa świata”

3. Norweski fiord

Łóżko — miejsce przeznaczone na marzenia, a co lepiej pozwoli poddać się marzycielskiemu nastrojowi, niż sielski widok na fiord? Przed naszymi oczami roztacza się zachwycający krajobraz – lazurowa tafla wody idealnie odzwierciedlająca majestatyczne góry i unoszące się na niebie chmury, to coś w rodzaju podwójnego piękna przyrody. Ten górski pejzaż będzie wyglądał zniewalająco, dzięki wysokiej jakości metodom drukowania.

norweski fiord

Fototapety „Norweski fiord”

4. Elegancka róża

Tutaj możemy podziwiać piękno kwiatów, wyrażone na olbrzymiej tapecie z różą. Piękny motyw nadaje wnętrzu kolorów i delikatności, które w przeciwnym razie byłoby zimne i pozbawione wyrazu.

elegancka róża

Fototapety „Elegancka róża”

5. Szczegółowa mapa "Black&White"

Ta ogromna monochromatyczna mapa zapewnia dokładne odwzorowanie szczegółów, a brak żywych kolorów nadaje wnętrzu elegancji.

mapa

Fototapety „Mapa "Black&White”

6. Wśród mgły

Zasypiać na wierzchołku drzew, bliżej gwiazd... Brzmi jak dziecięca fantazja? My jednak widzimy, że to młodzieńcze marzenie zyskało niebanalne odzwierciedlenie w stylowym wnętrzu gospodarza tego pokoju, który pokusił się o inspirujący leśny krajobraz do dekoracji swojej ściany.

wśród mgły

Fototapety „Wśród mgły”

7. Islandzkie góry

Ten duży pokój w stylu industrial, z pewnością mógłby wyglądać ponuro, jeśli by nie malowniczy dodatek w postaci górskiego pejzażu, który wszystko zmienił. Zielone wzniesienia i spokojne wody zmieniły postrzeganie przestrzeni i podkreśliły artystyczny potencjał wielkoformatowych motywów.

góry

Fototapety „Islandzkie góry”

8. Niebieskie akwarelowe tło

Wzór ścienny z efektem akwarelowego fresku idealne przypasuje kreatywnym osobom. Ogromne freski stworzą nietuzinkową atmosferę i dodadzą wnętrzu imponujących akcentów. Jeszcze więcej kompozycji akwarelowych, znajdziecie w kategorii akwarele.

akwarelowe tło

Fototapety „Akwarelowe tło”

9. Fototapety Nowy Jork

Jeśli mówimy o miastach, to ciężko znaleźć bardziej wspaniałe, niż Nowy Jork. Pomieszczenie nabierze innego wymiaru i objętości, wyrażonych w wieżach drapaczy chmur Empire State Building. Motyw ten będzie doskonałym rozwiązaniem dla wnętrz utrzymanych w czarno-białej i szarej kolorystyce.

fototapety nowy jork

Fototapety „Nowy Jork”

10. „Pop-art girl”

Ekspresyjnie, odważnie, magnetycznie, imponująco, pięknie i barwnie. Ten wzór jest na tyle efektowny, że aż trudno jest określić czy opisujemy tapety pop-art, czy pokój.

fototapety pop art girl

Fototapety „Pop-art girl”

11. Za lasem

Zachwycający krajobraz lasu stał się doskonałym pomysłem na dekorację salonu. Projekt tego pokoju stanowi gustowne połączenie kreatywności i skromnego uroku.

fototapety za lasem

Fototapety „Za lasem”

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie